Otwarcie VII sezonu motocyklowego

W najbliższą niedzielę, 29 kwietnia Klub Honorowych Dawców Krwi „MotoJadowniki” oraz Urząd Miejski w Brzesku już po raz siódmy zapraszają na otwarcie sezonu motocyklowego. Blok imprez z tym związanych odbędzie się na wzgórzu Bocheniec w Jadownikach.
O godzinie 11.00 motocykliści zbiorą się pod kościołem św. Anny na wzgórzu Bocheniec, o godzinie 12.00 rozpocznie się msza z błogosławieństwem kierowców i pojazdów.
Przez całe popołudnie czynny będzie punkt krwiodawstwa, będzie można także kupować losy loterii fantowej, w której główną wygraną będzie skuter. Dla dzieci czynny będzie bezpłatny plac zabaw, skosztować będzie można także regionalnych wybornych potraw. Organizatorzy przygotowali dwa muzyczne koncerty, przed publicznością zagrają zespoły „Futro z Ryby” oraz „Country Way”. Koniec imprezy zaplanowano na godzinę 18.00.

Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi „MotoJadowniki” są organizatorami wielu charytatywnych akcji, pomagają podopiecznym Domu Dziecka w Jasieniu, przygotowują imprezy dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka, czy Mikołajków. Klub od kilku lat współpracuje z fundacją Auxilium kwestując na rzecz jej podopiecznych. Motocykliści i ich przyjaciele są rekordzistami pod względem ilości oddanej krwi – daru życia.

plakat-motojadowniki-18

This entry was posted by Zofia Sitarz, on at and is filed under News. Comments are currently closed.