Aktualności

Piknik rodzinny

20 maja w ogródku jordanowskim odbył się piknik rodzinny w ramach projektu „Postaw na rodzinę”. Organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku we współpracy z Uniwersytetem Trzeciego Wieku przy wsparciu finansowym Fundacji Can-Pack. Sponsorem wydarzenia była Mlekovita.

Czytaj więcej...

Wybory w brzeskim oddziale Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów

W ubiegłym tygodniu odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy brzeskiego rejonowego oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Czytaj więcej...

Na urodziny Jana Pawła II

W ostatnią niedzielę, 20 maja na brzeskim Rynku odbyły się taneczne urodziny Jana Pawła II, tegoroczna edycja wydarzenia dedykowana była pamięci zmarłej niedawno Lilli Sztyler. Tańce organizowane były przez Impra Team z Przyjaciółmi z Mariuszem Niedziałkowskim na czele, przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Brzesku. Patronat nad wydarzeniem sprawował burmistrz Brzeska Grzegorz Wawryka oraz parafia NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła.

Czytaj więcej...

Brzeskie święto teatru

Już od siedmiu lat, w połowie maja Brzesko na trzy dni zamienia się w stolicę teatru. Wszystko za sprawą Konfrontacji Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne lustra”.

Czytaj więcej...

Koło teatralne z brzeskiej „trójki” nagrodzone

Koło teatralne „Miszmasz” działające w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku zostało uhonorowane dwiema nagrodami i wyróżnieniem w 7. Konfrontacjach Teatrów Dzieci i Młodzieży „Teatralne lustra”, które w dniach od 15 do 17 maja odbyły się w Regionalnym Centrum Kulturalno – Bibliotecznym.

Czytaj więcej...

Warsztaty rękodzielnicze dla KGW

Ponad 30 pań – członkiń kół gospodyń wiejskich z terenu gminy wzięło udział w warsztatach rękodzielniczych, które prowadziła

Czytaj więcej...

XVI AUKCJA PRAC UCZESTNIKÓW WTZ

Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku serdecznie zaprasza na XVI Aukcję Prac

Czytaj więcej...

Brzesko – czysta gmina

Piknikiem na Ranczo Pasja, który odbył się 16 maja zakończyła się XVII edycja konkursu ekologicznego „Brzesko – czysta gmina”.

Czytaj więcej...

Taneczne urodziny Jana Pawła II

W najbliższą niedzielę 20 maja na brzeskim Rynku już po raz kolejny odbędą się taneczne urodziny Jana Pawła II, które w tym roku dedykowane będą pamięci zmarłej niedawno Lilli Sztyler.

Czytaj więcej...

Lekkoatletyka w Mokrzyskach

Reprezentacje brzeskich szkół podstawowych rywalizowały w gminnych zawodach czwórboju

Czytaj więcej...